Strona Główna Rafał Andrysiewicz

Rafał Andrysiewicz

13 opinii

 1. Pań Rafał to najlepszy instruktor pod słońcem! Na jazdach bawiłam się znakomicie przez co teraz nie boję się jeździć. Niejednokrotnie słyszałam od znajomych, że robienia prawa jazdy nie wspominają najlepiej, a dla mnie to była super przygoda! Właśnie dzięki Panu Rafałowi który jest ciepliwy, wyrozumiały i zabawny + jest gadułą jak ja 😀 Jeśli szukacie instruktora z powołaniem, ogromnym doświadczeniem i kogoś z kim po prostu dobrze spędzicie ten czas to tylko i wyłącznie Pan Rafał!

 2. Pan Rafał, przesympatyczny, charyzmatyczny, z niebanalnym poczuciem humoru to instruktor z wszechstronną wiedzą, indywidualnym podejściem do kursanta i profesjonalnym przeprowadzeniu przez każdy krok podczas przygody za kółkiem. Miałem dobrego nosa, aby od razu po wykładach teoretycznych, zaklepywać termin i poznać się z tą osobą. Każde zajęcia z Panem Rafałem były istną przyjemnością i z niecierpliwością wyczekiwałem na następne. Z opinii innych znajomych lekcje na prawo jazdy może być udręką, ale nie z tym instruktorem. Każde jazdy, mimo że pokonywanie tych samych tras, były zawsze wyjątkowe i potrafiły umilić nawet te najgorsze dni. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Wyborowy instruktor, polecam każdemu!

 3. Jak ja się cieszę że na Pana trafiłem. Dzięki Panu zdałem za lierwszym razem prawko! I bardzo miłe spędziłem ten czas z Panem i żałuję że się on skończył trochę mimo pana humoru jednak bardzo dobrze pan uczy i naprawdę polecę pana każdemu kto będzie chciał zdawać prawko.

 4. Ktoś mi kiedyś powiedział, że „Twój Instruktor poprzez swoje bezcenne rady dotyczące sytuacji na drodze, będzie Ci towarzyszył całe życie”. Ja podpisuję się pod tym z całą stanowczością!
  Panie Rafale – cieszę się, że los nas połączył !
  Pana cierpliwość, profesjonalne podejście do kursanta i legendarne poczucie humoru spowodowały, że niemożliwe stało się możliwe!!!
  Jestem kierowcą a Pana rady jeżdżą ze mną na fotelu pasażera 🙂

 5. Bardzo dobra autoszkoła nauczyła mnie wszystkiego co jest potrzebne na kategorie B a szczególnie pan Rafał który jest świetnym instruktorem.

 6. Bardzo charyzmatyczny i zabawny instruktor dzięki czemu wprowadza przyjemną i bezstresową atmosferę. Dzięki Panu Rafałowi zdałem swój egzamin praktyczny za pierwszym podejściem w Łodzi. Bardzo polecam!

 7. Pan Rafał to nie zawodny instruktor przy którym stres od razu znika. Cierpliwy, pogodny, chce nauczyć jak jeździć ale też jak zdać egzamin bez stresu. O wszystko można zapytać i zawsze dostanie się odpowiedź o wszystkim można porozmawiać jak z najlepszym przyjacielem. Najlepszy instruktor jakiego znam numer 1. Bardzo polecam na pewno nie pożałujesz!

 8. Bezkonkurencyjny! Pan Rafał, to zdecydowanie najlepszy instruktor. Miałam zamiar już odpuścić. Jednak profesjonalizm Pana Rafała zaowocował pozytywnym wynikiem mojego egzaminu. Uwierzcie mi, że metody pracy i techniki nauczania stosowane przez tego Pana nie są szablonowe. Ma facet indywidualne podejscie do każdego. Dodatkowo ma fantastyczne poczucie humoru, tworzy bezstresową atmosferę, cechuje go wysoka kultura i posiada szeroką wiedzę ogólną. Jazdy są więc bardzo przyjemne. Szczerze polecam.

 9. Instruktor, który faktycznie chce nauczyć jeździć, a nie tylko przygotować do egzaminu na Retkini. Wykazuje się cierpliwością i widać, że jest to praca z powołania, a nie przymusu.

 10. Kurs z Panem Rafałem najlepszy, fajna atmosfera miło prowadzone jazdy, najlepiej spędzony czas za kółkiem. 🙂

 11. Pan Rafał był moim instruktorem marzeń dosłownie. Rozmowny, można porozmawiać o motoryzacji i mamy kontakt do dzisiaj! Lekcje prowadził bardzo ciekawie codziennie jakieś urozmaicenia i obojętnie czy ktoś potrafił już jeździć wcześniej czy dopiero zaczyna Pan Rafał to numer 1! Miałem przez 2 dni lekcje z kimś innym to tylko czekałem na koniec a z Panem Rafałem czekałem aż następna lekcja się już zacznie i czas z nim bardzo szybko zleciał. Polecam każdemu

 12. Mialem przyjemność mieć Pana Rafała za instruktora. Bardzo cierpliwy i pogodny człowiek z duża wiedza i doświadczeniem. Pewnie bez jego pomocy bym nie zdał. Z całego serca polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *