Instruktor

Rafał Włosiak

Rafał Włosiak

Średnia ocen:

5/5

Kategorie:

B

Ilość opinii:

16

Oceń instruktora

REGULAMIN

Opinie

 • 5.0

  Kasia

  TYLKO RAFI

  Przede wszystkim WOTA ma w swoich szeregach świetnego instruktora: Rafała Włosiaka. W mojej historii nauki jazdy jeździłam już z pięcioma różnymi instruktorami (miałam 6 lat przerwy, stąd tak bogato) i ten jest najlepszy: konkretny, opanowany, świetnie tłumaczy jak, co i dlaczego; ma fajne poczucie humoru, a jak trzeba to sprowadzi na ziemię, ale bez żadnych wstrząsów, jak to już doświadczałam od innych... Jazda z nim to przyjemność i pozwala nabrać uzasadnionej pewności siebie na drodze, a tego przecież potrzebuje każdy początkujący kierowca, żeby się zbytnio nie "czaić". Uzasadnionej, bo ta pewność idzie w parze z umiejętnościami, których się nabywa. Podsumowując: jeśli ktoś z czytających to, nie czuje się komfortowo w obecnej szkole jazdy albo z obecnym instruktorem, to zapewniam, że nauka jazdy naprawdę nie powinna być drogą przez mękę i polecam Rafała w Wocie😁 Dziś zdałam i jestem zachwycona. Pozdrawiam Cię RafI!

 • 5.0

  Aleksandra

  OSOBIŚCIE POLECAM !!!!!!!

  Jestem bardzo zadowolona z Rafała ,który przygotował mnie do egzaminu PROFESJONALNIE,pod względem rzeczywistego poruszania się po drogach.Rafał to VIP wśród instruktorów , z anielską cierpliwością :).Swoim łagodnym usposobieniem potrafi uspokoić każdego nerwusa ,Polecam!!!!

 • 5.0

  Magda

  INSTRUKTOR Z POWOŁANIA!!!!!!

  Bardzo dobrze wspominam ten kurs, Pan Rafał potrafi bardzo dobrze pokierować, świetrnie uczy, jest bardziej kumplem który potrafi wytłumaczyć i nauczyć niż nauczycielem który ma przed oczami kolejne nieszczęsne godziny przed sobą,,zdałam co prawda za drugim razem, ale pierwsze oblanie było całkowicie winą stresu....bardzo dobrze tłumaczy, a praktyka staje się przyjemnąścią w jego obecności niź jakimkolwiek przymusem . Polecem polecam !!! Z panem Rafałem można w fajnym klimacie nauczyć się tego co nam potrzebne do zdania egzaminu i wielu innych praktycznych zachowań. z czystym sumieniem moge powiedzeć, że jest to instruktor z powołania!!

 • 5.0

  Monika

  NAJLEPSZY!!!!!!!

  Rafal przygotowal mnie do egzaminu profesjonalnie, nie tylko pod wzgledem zdania, ale rzeczywistego poruszania sie po drogach.Rafala cechuje anielska cierpliwosc, swoim lagodnym usposobieniem potrafi uspokoic kazdego narwanca.Mega sympatyczny, moge z czystym sumieniem polecic.

 • 5.0

  Anna

  INSTRUKTOR NA 5!!!!!!!

  Instruktor na 5 „z plusem”Człowiek z pasją, wiedzą i doświadczeniem…. z charyzmą, przebojowością i ogromną cierpliwością. Przede wszystkim posiada świetne psychologiczne podejście do trudności i niepowodzeń kursanta. Kiedy trzeba doda otuchy, innym razem „przywoła do porządku”. Instruktor, który uczy przydatnego zachowania na drodze, kategorycznie odrzuca schematyczne manewrowanie i dużo wymaga…. I wielkie dzięki za to, bo na egzaminie wszystko idzie „ jak z płatka”. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Zdecydowanie polecam

 • 5.0

  Paweł

  ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM

  Rafał to świetny instruktor , bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty , wykonujący swoją pracę na 110% . Miałem z nim jazdy i jestem bardzo zadowolony , prawo jazdy zdane za pierwszym razem , świetnie przygotowuje do egzaminu i tłumaczy każdy najmniejszy szczegół . Ma świetny kontakt z kursantami . Bardzo polecam !!

 • 5.0

  Magdalena

  POLECAM!!!!

  Rafał to wiedza oraz umiejętność jej przekazywania, spokój, opanowanie, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach na drodze to cechy idealnego nauczyciela,który siedział koło mnie przez kilka tygodni przemierzając łódzkie drogi i parkingi osiedlowe :-) Życzę wszystkim przyszłym kierowcom takiego instruktora jak Rafał:-)

 • 5.0

  Ada

  NAJLEPSZY!!!!!

  Najlepszy instruktor!!! Gorąco polecam Pan Rafała jako kumpla i instruktora, wiedza przez niego przekazywana wchodzi od razu, jest pełny zrozumienia i cierpliwy. Na kurs chodziłam z przyjemnością ponieważ czas spędzony w aucie dawał mi wiele przyjemności, atmosfera sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Do egzaminu podeszłam bez stresu i zdałam za pierwszym, poleceń polecam i jeszcze raz polecam!

 • 5.0

  Maciek

  POLECAM!!!!!!

  Świetny instruktor!!! Z czystym sumieniem mogę polecić pana Rafała, z którym z przyjemnością spędziłem 30 godzin w samochodzie. Dzięki niemu jest się nie tylko świetnie przygotowanym do samego egzaminu na prawo jazdy, ale także do późniejszego samodzielnego stawiania czoła warunkom panującym na polskich drogach ;) Życzę Wam trafiania na samych takich fajnych instruktorów!

 • 5.0

  Marta

  NAJLEPSZY!!!!

  Najlepszy!!! Miałam przyjemność uczyć się jazdy pod okiem Pana Rafała. I lepiej trafić nie mogłam:) Jazdy przebiegały bezstresowo, w miłej atmosferze. Pan Rafał to instruktor z powołania - w 100% zaangażowany, profesjonalny, z anielską cierpliwością. Genialny instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, a przy tym cudowny, otwarty i wyrozumiały człowiek. Jazdy z Panem Rafałem to gwarancja sukcesu na egzaminie (mój egzamin zdany przy pierwszym podejściu!:)) Polecam

 • 5.0

  Magda

  ZDANE ZA PIERWSZYM TYLKO RAFAŁ !!!

  Super instruktor!!! Serdecnne podziękowania dla Szkoły Nauki Jazdy Wota .Szczególnie dla Najlepszego instruktora Rafała za super podejście do kursanta,niesamowitą cierpliwość i duże poczucie humoru . Rafał to instruktor ktory rewelacyjnie i bezstresowo nauczył mnie pokonywać trudności na drodze.Dzieki za profesjonalizm w przygotowaniu do egzaminu.Teoria i praktyka zdane za pierwszym podejściem.Wiem ze nie byłoby tak łatwo gdybym nie trafila na Wspanialego człowieka jakim jest Rafał . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

 • 5.0

  Magda

  Instruktor z powołania

  Bardzo dobrze wspominam ten kurs, pan Rafał potrafi bardzo dobrze pokierować, świetrnie uczy, jest bardziej kumplem który potrafi wytłumaczyć i nauczyć niż nauczycielem który ma przed oczami kolejne nieszczęsne godziny przed sobą,,zdałam co prawda za drugim razem, ale pierwsze oblanie było całkowicie winą stresu....bardzo dobrze tłumaczy, a praktyka staje się przyjemnąścią w jego obecności niź jakimkolwiek przymusem . Polecem polecam !!! Z panem Rafałem można w fajnym klimacie nauczyć się tego co nam potrzebne do zdania egzaminu i wielu innych praktycznych zachowań. z czystym sumieniem moge powiedzeć, że jest to instruktor z powołania!!

 • 5.0

  Anna

  POLECAM!!!!!

  Instruktor na 5 „z plusem”Człowiek z pasją, wiedzą i doświadczeniem…. z charyzmą, przebojowością i ogromną cierpliwością. Przede wszystkim posiada świetne psychologiczne podejście do trudności i niepowodzeń kursanta. Kiedy trzeba doda otuchy, innym razem „przywoła do porządku”. Instruktor, który uczy przydatnego zachowania na drodze, kategorycznie odrzuca schematyczne manewrowanie i dużo wymaga…. I wielkie dzięki za to, bo na egzaminie wszystko idzie „ jak z płatka”. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Zdecydowanie polecam

 • 5.0

  Magda

  Najlepszy!!!!

  Wiedza oraz umiejętność jej przekazywania, spokój, opanowanie, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach na drodze to cechy idealnego nauczyciela,który siedział koło mnie przez kilka tygodni przemierzając łódzkie drogi i parkingi osiedlowe :-) Życzę wszystkim przyszłym kierowcom takiego instruktora jak Rafał:-)

 • 5.0

  Maciek

  Najlepszy!!!!!

  Świetny!!!Z czystym sumieniem mogę polecić pana Rafała, z którym z przyjemnością spędziłem 30 godzin w samochodzie. Dzięki niemu jest się nie tylko świetnie przygotowanym do samego egzaminu na prawo jazdy, ale także do późniejszego samodzielnego stawiania czoła warunkom panującym na polskich drogach ;) Życzę Wam trafiania na samych takich fajnych instruktorów!

 • 5.0

  Robert

  Super kumpel!!!

  Dziękuję za to co dla mnie zrobiłeś jak dobrze mnie wyszkoliłeś .Jesteś super instruktorem cierpliwym wyrozumiałym z poczuciem humoru.Będę wszystkim Cię polecał zasługujesz na to mój przyjacielu jeszcze raz wielkie dzięki za przygotowanie mnie do egzaminu i pozytywne jego zdanie.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.