Instruktor

Rafał Włosiak

Rafał Włosiak

Średnia ocen:

5/5

Kategorie:

B

Ilość opinii:

75

Oceń instruktora

REGULAMIN

Opinie

 • 5.0

  Kasia

  TYLKO RAFI

  Przede wszystkim WOTA ma w swoich szeregach świetnego instruktora: Rafała Włosiaka. W mojej historii nauki jazdy jeździłam już z pięcioma różnymi instruktorami (miałam 6 lat przerwy, stąd tak bogato) i ten jest najlepszy: konkretny, opanowany, świetnie tłumaczy jak, co i dlaczego; ma fajne poczucie humoru, a jak trzeba to sprowadzi na ziemię, ale bez żadnych wstrząsów, jak to już doświadczałam od innych... Jazda z nim to przyjemność i pozwala nabrać uzasadnionej pewności siebie na drodze, a tego przecież potrzebuje każdy początkujący kierowca, żeby się zbytnio nie "czaić". Uzasadnionej, bo ta pewność idzie w parze z umiejętnościami, których się nabywa. Podsumowując: jeśli ktoś z czytających to, nie czuje się komfortowo w obecnej szkole jazdy albo z obecnym instruktorem, to zapewniam, że nauka jazdy naprawdę nie powinna być drogą przez mękę i polecam Rafała w Wocie😁 Dziś zdałam i jestem zachwycona. Pozdrawiam Cię RafI!

 • 5.0

  Aleksandra

  OSOBIŚCIE POLECAM !!!!!!!

  Jestem bardzo zadowolona z Rafała ,który przygotował mnie do egzaminu PROFESJONALNIE,pod względem rzeczywistego poruszania się po drogach.Rafał to VIP wśród instruktorów , z anielską cierpliwością :).Swoim łagodnym usposobieniem potrafi uspokoić każdego nerwusa ,Polecam!!!!

 • 5.0

  Magda

  INSTRUKTOR Z POWOŁANIA!!!!!!

  Bardzo dobrze wspominam ten kurs, Pan Rafał potrafi bardzo dobrze pokierować, świetrnie uczy, jest bardziej kumplem który potrafi wytłumaczyć i nauczyć niż nauczycielem który ma przed oczami kolejne nieszczęsne godziny przed sobą,,zdałam co prawda za drugim razem, ale pierwsze oblanie było całkowicie winą stresu....bardzo dobrze tłumaczy, a praktyka staje się przyjemnąścią w jego obecności niź jakimkolwiek przymusem . Polecem polecam !!! Z panem Rafałem można w fajnym klimacie nauczyć się tego co nam potrzebne do zdania egzaminu i wielu innych praktycznych zachowań. z czystym sumieniem moge powiedzeć, że jest to instruktor z powołania!!

 • 5.0

  Monika

  NAJLEPSZY!!!!!!!

  Rafal przygotowal mnie do egzaminu profesjonalnie, nie tylko pod wzgledem zdania, ale rzeczywistego poruszania sie po drogach.Rafala cechuje anielska cierpliwosc, swoim lagodnym usposobieniem potrafi uspokoic kazdego narwanca.Mega sympatyczny, moge z czystym sumieniem polecic.

 • 5.0

  Anna

  INSTRUKTOR NA 5!!!!!!!

  Instruktor na 5 „z plusem”Człowiek z pasją, wiedzą i doświadczeniem…. z charyzmą, przebojowością i ogromną cierpliwością. Przede wszystkim posiada świetne psychologiczne podejście do trudności i niepowodzeń kursanta. Kiedy trzeba doda otuchy, innym razem „przywoła do porządku”. Instruktor, który uczy przydatnego zachowania na drodze, kategorycznie odrzuca schematyczne manewrowanie i dużo wymaga…. I wielkie dzięki za to, bo na egzaminie wszystko idzie „ jak z płatka”. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Zdecydowanie polecam

 • 5.0

  Paweł

  ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM

  Rafał to świetny instruktor , bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty , wykonujący swoją pracę na 110% . Miałem z nim jazdy i jestem bardzo zadowolony , prawo jazdy zdane za pierwszym razem , świetnie przygotowuje do egzaminu i tłumaczy każdy najmniejszy szczegół . Ma świetny kontakt z kursantami . Bardzo polecam !!

 • 5.0

  Magdalena

  POLECAM!!!!

  Rafał to wiedza oraz umiejętność jej przekazywania, spokój, opanowanie, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach na drodze to cechy idealnego nauczyciela,który siedział koło mnie przez kilka tygodni przemierzając łódzkie drogi i parkingi osiedlowe :-) Życzę wszystkim przyszłym kierowcom takiego instruktora jak Rafał:-)

 • 5.0

  Ada

  NAJLEPSZY!!!!!

  Najlepszy instruktor!!! Gorąco polecam Pan Rafała jako kumpla i instruktora, wiedza przez niego przekazywana wchodzi od razu, jest pełny zrozumienia i cierpliwy. Na kurs chodziłam z przyjemnością ponieważ czas spędzony w aucie dawał mi wiele przyjemności, atmosfera sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Do egzaminu podeszłam bez stresu i zdałam za pierwszym, poleceń polecam i jeszcze raz polecam!

 • 5.0

  Maciek

  POLECAM!!!!!!

  Świetny instruktor!!! Z czystym sumieniem mogę polecić pana Rafała, z którym z przyjemnością spędziłem 30 godzin w samochodzie. Dzięki niemu jest się nie tylko świetnie przygotowanym do samego egzaminu na prawo jazdy, ale także do późniejszego samodzielnego stawiania czoła warunkom panującym na polskich drogach ;) Życzę Wam trafiania na samych takich fajnych instruktorów!

 • 5.0

  Marta

  NAJLEPSZY!!!!

  Najlepszy!!! Miałam przyjemność uczyć się jazdy pod okiem Pana Rafała. I lepiej trafić nie mogłam:) Jazdy przebiegały bezstresowo, w miłej atmosferze. Pan Rafał to instruktor z powołania - w 100% zaangażowany, profesjonalny, z anielską cierpliwością. Genialny instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, a przy tym cudowny, otwarty i wyrozumiały człowiek. Jazdy z Panem Rafałem to gwarancja sukcesu na egzaminie (mój egzamin zdany przy pierwszym podejściu!:)) Polecam

 • 5.0

  Magda

  ZDANE ZA PIERWSZYM TYLKO RAFAŁ !!!

  Super instruktor!!! Serdecnne podziękowania dla Szkoły Nauki Jazdy Wota .Szczególnie dla Najlepszego instruktora Rafała za super podejście do kursanta,niesamowitą cierpliwość i duże poczucie humoru . Rafał to instruktor ktory rewelacyjnie i bezstresowo nauczył mnie pokonywać trudności na drodze.Dzieki za profesjonalizm w przygotowaniu do egzaminu.Teoria i praktyka zdane za pierwszym podejściem.Wiem ze nie byłoby tak łatwo gdybym nie trafila na Wspanialego człowieka jakim jest Rafał . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

 • 5.0

  Magda

  Instruktor z powołania

  Bardzo dobrze wspominam ten kurs, pan Rafał potrafi bardzo dobrze pokierować, świetrnie uczy, jest bardziej kumplem który potrafi wytłumaczyć i nauczyć niż nauczycielem który ma przed oczami kolejne nieszczęsne godziny przed sobą,,zdałam co prawda za drugim razem, ale pierwsze oblanie było całkowicie winą stresu....bardzo dobrze tłumaczy, a praktyka staje się przyjemnąścią w jego obecności niź jakimkolwiek przymusem . Polecem polecam !!! Z panem Rafałem można w fajnym klimacie nauczyć się tego co nam potrzebne do zdania egzaminu i wielu innych praktycznych zachowań. z czystym sumieniem moge powiedzeć, że jest to instruktor z powołania!!

 • 5.0

  Anna

  POLECAM!!!!!

  Instruktor na 5 „z plusem”Człowiek z pasją, wiedzą i doświadczeniem…. z charyzmą, przebojowością i ogromną cierpliwością. Przede wszystkim posiada świetne psychologiczne podejście do trudności i niepowodzeń kursanta. Kiedy trzeba doda otuchy, innym razem „przywoła do porządku”. Instruktor, który uczy przydatnego zachowania na drodze, kategorycznie odrzuca schematyczne manewrowanie i dużo wymaga…. I wielkie dzięki za to, bo na egzaminie wszystko idzie „ jak z płatka”. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Zdecydowanie polecam

 • 5.0

  Magda

  Najlepszy!!!!

  Wiedza oraz umiejętność jej przekazywania, spokój, opanowanie, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach na drodze to cechy idealnego nauczyciela,który siedział koło mnie przez kilka tygodni przemierzając łódzkie drogi i parkingi osiedlowe :-) Życzę wszystkim przyszłym kierowcom takiego instruktora jak Rafał:-)

 • 5.0

  Maciek

  Najlepszy!!!!!

  Świetny!!!Z czystym sumieniem mogę polecić pana Rafała, z którym z przyjemnością spędziłem 30 godzin w samochodzie. Dzięki niemu jest się nie tylko świetnie przygotowanym do samego egzaminu na prawo jazdy, ale także do późniejszego samodzielnego stawiania czoła warunkom panującym na polskich drogach ;) Życzę Wam trafiania na samych takich fajnych instruktorów!

 • 5.0

  Robert

  Super kumpel!!!

  Dziękuję za to co dla mnie zrobiłeś jak dobrze mnie wyszkoliłeś .Jesteś super instruktorem cierpliwym wyrozumiałym z poczuciem humoru.Będę wszystkim Cię polecał zasługujesz na to mój przyjacielu jeszcze raz wielkie dzięki za przygotowanie mnie do egzaminu i pozytywne jego zdanie.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

 • 5.0

  Anita

  Najlepszy!!!

  PolecamSzczerze polecam najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić.Zero stresu na jazdach,potrafił mi wszystko wytłumaczyć i do tego miał wielką cierpiwość wielki szacun dla Ciebie Rafał

 • 5.0

  Marta

  Za pierwszym!!!!!

  Super Rafi! Nie da się nie zdać za pierwszym razem! Oceniłabym wyżej ale skala za mała :)

 • 5.0

  Jacek

  Za pierwszym!!!

  Super!!!Egzamin zdany za pierwszym razem!!!! :) Po takim szkoleniu egzamin to spacerek :) Z Panem Rafałem tylko sukces Cię czeka:)

 • 5.0

  Kamil

  Zdane za pierwszym :)

  NAJLEPSZY!!!!!Konkretny, rzeczowy instruktor. Cierpliwy, zawsze spokojny. Wiedza przekazana w bardzo zrozumiały sposób i jak potrzeba to powtarzana do skutku. Wszystkim polecam!!! EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!! Rafi dzięki:)

 • 5.0

  Magda

  ZA PIERWSZYM RAZEM

  NAJLEPSZY!!!!!ZA PIERWSZYM RAZEM :) JAK UCZY CIĘ PAN RAFAŁ TO MASZ PRAWKO :) Naprawdę super instruktor i super szkoła. POLECAM!!!!!! POLECAM!!!!!! POLECAM!!!!!

 • 5.0

  Asia

  Niesamowity!!!!

  Najlepszy i najbardziej sympatyczny instruktor :)Bardzo dziękuję Instruktorowi Rafałowi za ogromna cierpliwość i zaangażowanie oraz dodanie pewności siebie :) Niesamowity czlowiek z poczuciem humoru :)) Szczerze polecam !!!

 • 5.0

  Aneta

  Za pierwszym !!!!!

  Wyjątkowo profesjonalny instruktor dla którego praca to prawdziwa pasja.Cierpliwy przesympatyczny wesoły człowiek ,wprowadza bardzo miłą atmosferę w trakcie nauki .Uczy nie tylko jazdy ale przedewszystkim odpowiedzialności na drodze ,umiejętności przewidywania i pewności siebie za kierownicą .Ani razu nie pozwolił mi zwątpić w to że będę dobrym bezpiecznym kierowcą.Egzamin zdany oczywiście za pierwszym podejściem :) i teraz na drodze wykorzystuje w 100% wiedzę jaką mi przekazał dzięki czemu jazda jest bezpieczna i przyjemna :) Brawo Rafał !!!!

 • 5.0

  Aleksander

  Za pierwszym!!!!

  Rafał od początku zajęć stawiał na bezstresową naukę połączaną oczywiście ze świetnymi wskazówkami i celnymi uwagami dotyczącymi mojej jazdy. Stawiał przede wszystkim na samodzielne myślenie, dzięki któremu nie będę miał żadnych problemów z moją dalszą przygodą za kółkiem. W czasie praktyk zawsze odnosił się do mnie przyjaźnie i ciepło, nawet gdy zdarzyło mi się popełniać absurdalne błędy na drodze. Jednym słowem zajęcia były bezstresowe. Co więcej, w razie jakichkolwiek moich wątpliwości był pod telefonem i służył pomocą. Nawet gdy przed egzaminem potrzebowałem dodatkowych lekcji, z racji 3 miesięcznej przerwy, znalazł dla mnie czas na jazdy w okresie wakacyjnym. Dzięki niemu udało mi się zdać za pierwszym razem. Jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam Rafała! Lepszego instruktora nie znajdziecie :))

 • 5.0

  Klaudia

  Najlepszy instruktor !!!!

  Rafi wielkie dzięki za cierpliwość,pomoc,zaangażowanie i to wspaniałe poczucie humoru :) ! Szczerze polecam !

 • 5.0

  Łukasz

  Zdane za pierwszym!!!!

  Zdane za pierwszym razem, u egzaminatora owianego legendą najstraszniejszego kursantorżercy. Powyższy fakt potwierdza, że Rafał przekazuje wiedzę w sposób najlepszy z możliwych. Żeby nauczyć się czegokolwiek nie mogę się stresować Rafał zaś stwarza atmosferę pewności siebie i zarazem uprzejmości, kultury i odpowiedzialności. Oby tak dalej, serdeczne dzięki. Łukasz

 • 5.0

  Michał

  Za pierwszym!!! Polecam!!!!!!!

  Egzamin państwowy zdany oczywiście za pierwszym razem. Instruktor jest profesjonalistą z dużym zasobem wiedzy którą przekazuje na bieżąco , ma poczucie humoru. Jazda z nim to czysta przyjemność Dziękuję Rafi za wszystko i Pozdrawiam

 • 5.0

  Weronika

  Zdane za pierwszym!!!!!

  Świetny instruktor! Na jazdy nie przychodziłam z przymusu, a z wielką przyjemnością ;) Byłam pewna, że nie zdam za pierwszym razem, a dzięki Rafałowi się to udało! Jest w pełni zaangażowany w swoją pracę, widać, że jest to instruktor z powołania ;) Dzięki bardzo jeszcze raz i w pełni polecam tym, którzy dopiero zaczynają :)

 • 5.0

  Dawid

  Zdane za 1-wszym !!!!!

  Wspaniały instruktor, bardzo komunikatywny i zaangażowany, bardzo wyrozumiały. Świetnie uczy, dzięki Rafałowi zdałem egzamin za 1-wszym razem ! Jazdy z Rafałem to czysta przyjemność i co ważne zero stresu, gorąco polecam :)

 • 5.0

  Adam

  Najlepszy ze szkoły!!!!

  Najlepszy ze szkółki!Moim głównym instruktorem był Pan Rafał, lecz czasem byłem zmuszony mieć z innymi. I nie boje się stwierdzić że Rafał jest najlepszy ze wszystkich pod każdym względem! Jazda to sama przyjemność z nim i przede wszystkim szybka nauka tras egzaminacyjnych i prowadzenie pojazdu. Formalnością jest to że zdałem egzamin za pierwszym razem :)

 • 5.0

  Joanna

  Profesjonalista zdane za 1-wszym!!!!!

  Najlepszy nauczyciel na świecie! W pełni zaangażowany, cierpliwy i mający plan na każdą godzinę jazd. W prosty sposób przekazuje wiedzę i daje cenne wskazówki. Dodatkowo zawsze służył pomocą przy rozwiązywaniu testów z teorii. Oprócz wiedzy, otrzymywałam też duża dawkę żartów i śmiesznych anegdotek, przez co nie mogłam doczekać się kolejnych jazd. Na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, Rafi świetnie mnie przygotował i wspierał do ostatniej chwili. Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem. DZIĘKUJĘ!

 • 5.0

  Karolina

  Instruktor na 6+ zdane za 1-wszym

  Najlepszy instruktor i cieszę się że poznałam właśnie Pana Rafała, a nie kogoś innego. Bardzo serdecznie polecam! Zawsze aż się chciało iść na jazdy, taka pozytywna energia panuje z tym Panem. ;> Wszystko zawsze dobrze wytłumaczone, rozrysowane, a jak trzeba to i nawet opieprzył! :D Takim sposobem egzamin zdany za pierwszym razem. Naprawdę lepszego nie ma! :)

 • 5.0

  Adam

  Najlepszy instruktor ever

  Bardzo polecam, egzamin zdałem za pierwszym razem dzięki fenomenalnemu wręcz Panu Rafałowi, który z humorem potrafił przekazać cała wiedzę potrzebną żeby zdać egzamin (gdyż pamiętajmy że nauczyć się jeździć a nauczyć się zdać egzamin to dwie różne rzeczy :D). Jeszcze raz polecam a najbardziej Pana Rafała i całą ekipę z Maratońskiej :)

 • 5.0

  Patryk

  Zdane za pierszym

  Najlepszy z najlepszych!!!!! Pan Rafał Włosiak najlepszy instruktor w mieście. Ciepły, spokojny, miły i bardzo cierpliwy.Zaraża swoim optymizmem. Kurs jazdy przeprowadzony w przyjemnej atmosferze. Dziękuję za bardzo dobre wyszkolenie, dzięki niemu egzamin zdałem za pierwszym razem.Jest Pan WIELKI i godny polecenia .

 • 5.0

  Paula

  Najlepszy z najlepszych :)

  Na prawo jazdy udałam się bardziej z przymusu niż faktycznej potrzeby czy chęci, stąd moje nastawienie do kursu było, oględnie ujmując, lekko nieodpowiednie, zaś do samego Rafała trafiłam zupełnym przypadkiem, jednak lepiej trafić nie mogłam i niczego nie żałuję! :) Rafał tłumaczy wszystko od a do z, natychmiastowo reaguje na każdy problem czy obawę początkującego kierowcy. Jednocześnie tworzy bardzo sympatyczną i sprzyjającą nauce atmosferę. Jest osobą szalenie sympatyczną, zabawną i komunikatywną. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków, wspiera kursantów podczas egzaminów i z przejęciem oczekuje ich wyników. Bardzo miło wspominam kurs i ilekroć widzę Rafała pędzącego po ulicach rekini z nowymi kursantami, łezka kręci się w oku :)

 • 5.0

  Natalia

  Mistrz!! zdane za pierszwym

  Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć :) Egzamin zdany za pierwszym razem po długiej i cierpliwej nauce. Najbardziej zaangażowana i pełna chęci osoba jaką spotkałam. Polecam wszystkim naukę z Rafim. Pozdrawiam :) PS. Przepraszam za twoje dodatkowe siwe włosy

 • 5.0

  Dagmara

  Bardzo polecam!!! Najlepszy!!!!

  Największe podziękowania kieruję do Pana Rafała, z którym przejeździłam najwięcej godzin. Dzięki jego towarzystwu strach przed prowadzeniem był o wiele mniejszy. Podczas jazd panowała świetna atmosfera, na każdym spotkaniu dowiadywałam się wielu cennych wskazówek. Nie było również problemu z tłumaczeniem paru rzeczy po kilka razy

 • 5.0

  Asia

  Jak najbardziej Rafał !!!

  Jazda z Rafałem to była sama przyjemność ! Wymagający ale dzięki temu mogłam dużo się nauczyć i zdać egzamin ;) uczył samodzielnego podejmowania decyzji i myślenia na drodze.Bardzo cierpliwy ,udzielał praktycznych rad.Podczas jazd czułam się pewnie i komfortowo. Przy tym wszystkim nie zabrakło mu poczucia humoru przez co nauka była mniej stresująca.Stwarzał warunki do tego abym mogła nauczyć się właściwie reagować w trudnych sytuacjach na drodze.Jak najbardziej polecam !

 • 5.0

  Dominika

  Zdane za pierwszym !!!!!!!!

  Najlepszy Instruktor Ever!!!Polecam z czystym sumieniem Rafała,człowiek o niesamowitym darze przekazywania wiedzy praktycznej jak i teori.Cechuje się nie kończącą się cierpliwością.Przede wszystkim co dla mnie ważne uczy tak by wyjechać śmiało na ulice a nie tylko zdać egzamin.Wymagający,ale z poczuciem humoru.Egzamin zdany w Łodzi za pierwszym razem.

 • 5.0

  Beata

  Zdane za 1-wszym

  Polecam !!!!Gorąco polecam :) Egzamin zdany za pierwszym razem, dzięki p Rafałowi, wspaniały człowiek a jeszcze lepszy instruktor :) z ogromna cierpliwością i dużym poczuciem humoru. Dzięki Rafi jesteś WIELKI !!!!

 • 5.0

  Ala

  Egzamin za pierwszym

  Rafi najlepszy !!!!Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm miła serdeczna atmosfera, komunikatywność i super instruktor. Brawo dla Rafała !!!!! Dzięki jemu zaangażowaniu zdałam za pierwszym razem :) Najlepszy !!!

 • 5.0

  Klaudia

  Za pierwszym podejsciem

  Chcę bardzo podziękować Panu Rafałowi za cierpliwość, dobre rady, wspaniałe poczucie humoru, dzięki Panu udało się zdać za pierwszym podejściem Jest Pan wspaniałą osobą bez Pana by się to nie udało. Rafi jesteś wielki!

 • 5.0

  Sara

  Najlepszy!!!!!

  Cierpliwy, miły, konkretny - moglabym tak wymieniać:) Nie mogłam lepiej trafić:) Nauczona na 100% pojechalam na egzamin- I zdałam:) Dzięki wspólnej pracy I zaangażowaniu teraz mogę śmigać po ulicach:) Dziękuje i jak najbardziej polecam!

 • 5.0

  Ewa

  Egzamin za pierwszym

  Dzięki Rafałowi Włosiakowi w ciągu trzydziestukilku godzin nauczyłam się od zera prowadzić samochód bezpiecznie i pewnie, świetnie się bawilam przez cały okres kursu, a egzamin zdałam w pierwszym terminie. Lepiej się nie da! Polecam serdecznie! :)

 • 5.0

  Dawid

  Zdane za 1-wszym

  Egzamin zdany za 1-wszym razem, chciałbym bardzo podziękować Panu Rafałowi za przekazanie mi ogromnej wiedzy w bezstresowy sposób i za całe zaangażowanie z jego strony, gorąco polecam :)

 • 5.0

  Janek

  Za 1 -wszym podejściem

  Egzamin zdany za pierwszym podejściem! :) Dziękuję instruktorowi Rafałowi za idealne przygotowanie! Pozdrawiam i polecam bardzo serdecznie :D

 • 5.0

  Patrycja

  Oczywiście za pierwszym :)

  Fantastyczny InstruktorPolecam i jeszcze raz polecam! Jazdy z Instruktorem p. Rafałem, to czysta przyjemność. Jest to człowiek o stalowych nerwach i zdolnością przekazywania wiedzy wraz z umiejętnością posługiwania się nią w praktyce. Instruktor, który sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie i swoje możliwości. Z całego serca dziękuje za super przygotowanie i przemiłą atmosferę podczas jazd. Oczywiście egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem! NAJLEPSZY INSTRUKTOR! :)

 • 5.0

  Łukasz

  Za pierwszym !!!!!!

  Pan Rafał zdecydowanie najlepszy instruktor z jakim miałem przyjemność jeździć konkretny człowiek plan wykonany w 100% za co bardzo dziękuje,egzamin zdany za pierwszym razem ! :)

 • 5.0

  Ania

  Najlepszy!!!!!

  Najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, myślę ze potrafi nauczyć jeździć każdego! Z humorem i cierpliwością tłumaczy jak powinno się jeździć, wkłada serce w swoją pracę. To dzięki Rafałowi uwierzyłam że prowadzenie samochodu wcale nie musi być straszne i odnalazłam w siebie kierowcę :). Polecam z całego serca i dziękuję za poświęcony czas :)

 • 5.0

  Mateusz

  Najlepszy!!!!!!

  Gorąco polecam instruktora Rafała Włosiaka.Rafał to właściwa osoba na właściwym miejscu- ma ogromną wiedze , doświadczenie i chęć by pomagać innym w dojściu do ich zamierzonego celu. To wszystko sprawia , ze można mu w pełni zaufać ;) jeszcze raz dziękuję Rafi z całego serca, a mój sukces, jest także Twoim sukcesem.

 • 5.0

  Iza

  Bardzo polecam !!!!

  Emocje opadły, czas na refleksje.Zaczęłam kurs 1,5 roku temu w innej autoszkole, absolutnie nie czułam się na siłach by podejść do egzaminu... wystarczyło 10h jazd z Rafałem bym od początku wszystkiego się nauczyła i zdała za 1szym razem ! Wspaniały czlowiek, rewelacyjny instruktor! Z całego serca polecam i bardzo dziękuje, ze uwierzyłeś we mnie :) jestem pewna, ze bez Ciebie nie dałabym rady. Dziękuje za podejście, za naukę, za super atmosferę, za wsparcie i klepanie po ramieniu Najlepsza auto szkoła w Łodzi i najlepszy instruktor Rafał Włosiak ! Dziękuje !!!

 • 5.0

  Magda

  Zdane za pierwszym

  Najlepszy instruktor !Trafiłam do pana Rafała przez przypadek. Już na pierwszych jazdach wiedziałam, że nie chce zmieniać instruktora. Decyzja okazała się w pełni słuszna. Okazał się wspaniałym instruktorem a jeszcze lepszym człowiekiem. Na wszystkie jazdy przychodziłam z uśmiechem i z uśmiechem wychodziłam. Nauczyłam się wszystkiego co potrzebne jest do bezpiecznej jazdy. Jest to człowiek o świetnym poczuciu humoru i anielskiej cierpliwości. Dzięki panu Rafałowi , jego wiedzy oraz umiejętnościami które mi przekazał, zdałam wczoraj egzamin za pierwszym razem i to prawie bez stresu !! Zawsze będę świetnie wspominać cały kurs i wszystkie wspaniałe osoby z którymi miałam do czynienia. Jeszcze raz dzięki Rafi za wszystko !!!!

 • 5.0

  Kamil

  Za pierwszym !!!!

  Najlepszy instruktor POLECAM!!!!!!!!!Naprawdę, bardzo dobry i cierpliwy instruktor. Mimo chaosu panującego na jazdach( z mojej strony oczywiście:) ) zdane za pierwszym. Rafi to naprawdę profesjonalista. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i polecam.

 • 5.0

  Karolina

  Oczywiście za pierwszym !!!

  Najlepszy !!!! Rafii (Rafał Włosiak)...to najlepszy instruktor i żartowniś nie z tej ziemi. Nauczył mnie jeździć od podstaw i pokazał jak bezpiecznie i odważnie poruszać sie w mieście, egzamin zdany za pierwszym podejściem :) W całej autoszkole panuje super atmosfera i każdy wspiera tam kursantów.Polecam serdecznie i z całego serca.

 • 5.0

  Aga

  Dzięki Rafi :)

  Rafi Dziękuję!!! No i stało się ! :) :) :) Dzisiaj dołączyłam do grona kierowców. Dzięki uporowi, determinacji , cierpliwości, wyrozumiałości, a przede wszystkim wielkiemu sercu mojego instruktora przełamałam swój niebotyczny lęk przed prowadzeniem auta. RAFAŁOWI WŁOSIAKOWI dozgonne dziękuję i wielkie brawa za to, że tak jak obiecał-zrobił to a słowa zobowiązują ".... Ja Ciebie nauczę jeździć....." I Nauczył :) :) :) Rafale nie znajduję słów aby wyrazić moją radość i wdzięczność. Dziękuję Dziękuję Dziękuję :) :) :)

 • 5.0

  Ola

  Najlepszy!!!!!

  No cóż..... :) Najlepsza auto szkoła w Łodzi i instruktor nr 1 Rafal zwany Rafim :) Wymagający i konkretny ale zarazem cierpliwy i spokojny (nawet jak sie odwali " niezły " manewr) Atmosfera super, że człowiekowi przykro że zdał za pierwszym razem :) i już nie będzie jazd. Dziękuję

 • 5.0

  Anna

  Najlepszy!!!!!

  Godny polecenia, profesjonalny i rzeczowyRafał ma bardzo profesjonalne podejście do szkolenia, udziela dużo wskazówek i tworzy bardzo dobrą atmosferę podczas nauki. Konstruktywnie krytykuje i analizuje popełniane przez kursanta błędy. A przy tym jest bardzo zaangażowany i zawsze chętnie odpowiada na wszystkie wątpliwości, żadne pytanie nie jest bez sensu. Jeździ się z nim bardzo dobrze, bez stresu i nerwowości. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, zarówno auto-szkołę Wota jak i przesympatycznego Rafiego

 • 5.0

  Ola

  Polecam!!!!

  Przyszłam doszkolić się z i innej auto szkoly, ponieważ nie czułam się pewnie. To czego nauczył mnie Rafał przez 10h, nie nauczyłam się w połowie w poprzedniej placówce. Jazdy będę wspominała do końca życia z wielkim usmiechem na twarzy, bo zawsze było wesoło :) Pozdrawiam serdecznie RAFAŁ WŁOSIAK !!!!!!! i bardzo dziękuję za pomoc!

 • 5.0

  Marta

  Zdane za pierwszym !!!!

  GORĄCO POLECAM !!!!Przyjemna i beztresowa atmosfera. Polecam każdemu, kto chce dobrze nauczyć się jeździć. Egzamin oczywiście zdany za pierwszym razem , a to dzięki wspaniałemu instruktorowi :) RAFI - BYSTRA dziękuje za cierpliwość, motywacje i wsparcie. Najlepszy instruktor na świecie. To była czysta przyjemność. Gorąco polecam !!!!

 • 5.0

  Monika

  Gorąco polecam!!!!

  Polecam auto szkołe, w szczególności Pana Rafała Włosiaka, który wie jak przygotować kursanta do jazdy zarówno do egzaminu jak i do bezpiecznej oraz pewnej jazdy, człowiek z poczuciem humoru dzięki czemu każda godzina jazdy była przyjemnością, dodatkowo wierzył w moje możliwości od samego początku. Dziękuję Rafi 😁

 • 5.0

  Klaudia

  Zdane za pierwszym !!! :)

  Polecam z całego serducha te szkólkę, mega profesjonalne podejście. Podziękowania dla instruktora Rafała Włosiaka za nauke, cierpliwość, tłumaczenie każdego błędu i cenne rady. Zdane za pierwszym razem :))

 • 5.0

  Tomek

  Za 1-wszym podejściem

  Bardzo mocno polecam auto szkołę WOTA. Szczególnie Pana instruktora Rafała Włosiaka. Super atmosfera, ogrom przekazanej wiedzy, zawsze na każde pytanie znał odpowiedz, a także czasami dopowiadał „smaczki”. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem bez problemu. Dużo osób mówiło mi, ze ta auto szkoła to słaby wybór, lecz Pan Rafał zmienił to o 360 stopni swoją cierpliwością i profesjonalnym podejściem. Wie dobrze na co trzeba zwrócić uwagę i co poćwiczyć, aby wszystko wyszło bez żadnych problemów. Z całego serca polecam!

 • 5.0

  Asia

  Taki instruktor to skarb!!!

  Ehhh nie wiem nawet jak to powiedzieć Zdałam! Po 6 latach od rozpoczęcia pierwszego kursu, po długiej przerwie, z wielkim stresem i podejściem, że na pewno się nie nadaje. Ogromna radość :) dziękuje Panu Rafałowi Włosiakowi, za zaangażowanie i czas jaki poświęcił dla mojego...naszego sukcesu. Taki Instruktor to skarb uwierzył we mnie bardziej niż ja polecam z całego serca !

 • 5.0

  Mateusz

  Najlepszy!!!

  Ogromne podziękowania dla instruktora Rafała, na kilku godzinach jazd nauczył więcej niż w nie jednej konkurencyjnej szkole jazdy przez cały kurs ! 😀

 • 5.0

  Natalia

  Gorąco polecam!!!!!

  Auto szkoła godna polecenia każdemu nawet osobom, które nigdy nie miały do czynienia z kierownicą. Osobiście jestem niesamowicie zadowolona. Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwość i przede wszystkim miła atmosfera z instruktorem. Szczególnie polecam instruktora Rafała Włosiaka, z którym miałam jazdy. Naprawdę jest to osoba, ktora każdą informacje przekazuje z uśmiechem i zrozumiem. Potrafi motywować, wspierać i zapewnia dobry humor i klimat podczas jazd. Pozdrawiam i dziękuję :)

 • 5.0

  Marta

  Instruktor na medal!!!!

  Instruktor na medal! :)Serdecznie polecam p. Rafała jest nie tylko niesamowitym instruktorem ale i człowiekiem. Nauczy każdego jeździć ! :) Na jazdach się nie stresowałam nie bałam a przede wszystkim nie trzęsłam ze stresu. p. Rafał nauczył mnie jeździć , podejmować decyzje na drodze , a także czuć się dobrze w aucie i jechać z przyjemnością ! :) Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam ! Na pewno się nie zawiedziecie ! Mega dużo pozytywów , nie zdołam ich tu wymienić;) Miła atmosfera, super pozytywny człowiek ze spokojem z opanowaniem i uśmiechem na twarzy uczy, podpowiada i trenuje królowe szos ;)) Bardzo serdecznie dziękuję p. Rafałowi za wszystko !! Nauczył mnie walczyć... Jeszcze raz wielkie dzięki !!!!!

 • 5.0

  Alicja

  BRAWO RAFI - ZA PIERWSZYM!!

  Rafi najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wesolek i zartownis z nim nigdy nudno nie jest. komunikatynosc super atmosfera rowniez na piatek. Dzieki jego zaangazowaniu zdalam za pierwszym razem jestem zadowolona potrafil sprawic ze uwierzylam w siebie, naprawde facet na medal. Dzieki za wytrwalosc i poswiecenie. Brawo ty!!!!! :-)

 • 5.0

  Ewelina

  NAJLEPSZY

  Warto poczekać. Pan Rafał jako instruktor spisał się świetnie. Jest komunikatywny, kulturalny, wesoły i bardzo, bardzo cierpliwy. Nie denerwuje się, ani kursanta - istna oaza spokoju i chodząca (jeżdżąca) encyklopedia przepisów ruchu drogowego. Pełen profesjonalizm doprawiony humorem. Jedyny minus - kalendarz zapchany na pół roku do przodu, ale warto poczekać.

 • 5.0

  Ola

  POLECAM !!!!!

  POLECAM!! :) Najlepszy instruktor na jakiego można trafić! Posiada ogromną wiedzę o ruchu drogowym, oraz dar do przekazywania go innym, jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy, a przy tym luźny i zabawny. Każde jazdy z nim to nauka powiązana z przyjemnością samodzielniej jazdy autem. Dzięki Rafi za wszystko!! :)

 • 5.0

  Aga

  TYLKO RAFI!!!

  Ostatnie koło ratunkowe! :)Bardzo długo miałam problem ze zdaniem egzaminu, aż w końcu trafiłam na Rafała! Prawdziwy profesjonalista, widać, że kocha to, co robi! Nie tylko jeździ z kursantem, ale potrafi wytłumaczyć (a nawet rozrysować) co trudniejsze skrzyżowania :) Nie ocenia Cię na podstawie tego jak jeździsz, tylko robi wszystko, żebyś jeździł dobrze. A do tego jest cierpliwy, komunikatywny i uśmiechnięty :) Kilka godzin jazd z Nim i w końcu udało mi się zdać! :) Polecam każdemu, kto chce się porządnie nauczyć jeździć, a do tego w miłej atmosferze :) Dzięki piękne Rafi!! :)

 • 5.0

  Natalia

  GORĄCO POLECAM!!!!!

  Gorąco polecam !!! 🚘 W szczególności Rafała Włosiaka !! Wspaniały czlowiek, rewelacyjny instruktor! Z całego serca polecam i bardzo dziekuję !! Na kursy chodziłam z przyjemnością ponieważ czas spędzony w aucie dawał mi wiele przyjemności, atmosfera sprzyjała przyswajaniu wiedzy. KAŻDEMU Z OSOBNA POLECAM TĄ AUTO SZKOŁE A PRZEDE WSZYSTKIM INSTRUKTORA RAFAŁA WŁOSIAKA !!!💗😊✋

 • 5.0

  Agnieszka

  Zdane za pierwszym !!!!!!

  Polecam najlepszego instruktora na świecie - Rafał Włosiak. Bardzo kompetentny profesjonalista z dużym poczuciem humoru, który potrafi stworzyć idealną atmosferę do nauki jazdy. Nauczył mnie wszystkiego od podstaw i nie przeraził go fakt, że nasze jazdy rozpoczęliśmy gdy byłam w zaawansowanej ciąży. Dzięki niemu zawsze mogłam czuć się bezpiecznie a w chwilach zwątpienia zawsze mogłam liczyć na dobre słowo i motywacje, potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie . Egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem, wszystko dzięki Rafałowi! :)

 • 5.0

  Izabela

  Za pierwszym podejściem :)

  Szczerze polecam! Najlepsza szkoła w Łodzi i najlepszy instruktor Pan Rafał Włosiak - idealne podejście, super atmosfera, dużo przekazanej wiedzy. Egzamin zdany za pierwszym razem! :)

 • 5.0

  Łukasz

  Najlepszy!!!!!!!

  Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Wielkie podziękowania należą się "Rafiemu" za to jak mnie przygotował do tego egzaminu. Pokazał mi jak należy jeździć bezpiecznie dla samych siebie, ale też dla innych osób na drodze, a nie tak zwane dwójka i do przodu. Jego charakter, cierpliwość i tłumaczenie nawet największych banałów po ilekroć razy. Widać, że jest to instruktor z powołania i lubi robić to co robi. Każda jazda była czymś niepowtarzalnym i panująca w samochodzie atmosfera, że można było się rozluźnić porozmawiać o tak zwanych Polakach. Zero stresów i nerwów ze strony instruktora. Jednakże jak trzeba było się skoncentrować na zadaniu to było ono skrupulatnie robione. Każde skrzyżowanie było analizowane krok po kroku i rozkładane na czynniki pierwsze. Jazdy nie odbywały się tylko pod Egzamin, ale tez pod ogólne zapoznanie się z realiami Łodzi. Teraz jak już mam zdany egzamin i już nie długo będę jeździł po ulicy samemu mam pewność, że nie będę zagrożeniem na drodze.

 • 5.0

  Jan

  Super

  Świetny instruktor z ogromną wiedzą praktyczną, ale też taką stricte przydatną w trakcie egzaminu. Doskonale potrafi przygotować do egzaminu, ale przede wszystkim do codziennej jazdy. Super atmosfera jazd, bez żadnego stresu. Serdecznie polecam :)