Instruktor

Sebastian Lipka

Sebastian Lipka

Średnia ocen:

5/5

Kategorie:

B

Ilość opinii:

65

Oceń instruktora

REGULAMIN

Opinie

 • 5.0

  Karolina

  Najlepszy

  Sebastian bardzo ci dziękuję za rewelacyjne przygotowanie zarówno z teorii jak i praktyki na kursie . egzamin zdany za pierwszym razem .

 • 5.0

  Tomasz

  Super

  Kiedyś słyszałem że dobrej marki nie trzeba reklamować. Sebastian jest tego najlepszym przykładem. Pełen profesjonalizm połączony ze stoickim spokojem. Ja zdałem za pierwszym podejściem. Serdecznie polecam.

 • 5.0

  Paulina

  Z Lipką nie ma lipy :)

  Trochę mi zeszło, ale obiecałam napisać recenzję i wywiązuję się z danego słowa :) Kiedy zaczynałam swoją przygodę z kierowaniem, nie sądziłam że wyniosę z tego aż tyle pozytywnych wspomnień i doświadczeń, warto wspomnieć, że nigdy wcześniej auta nie prowadziłam i byłam z tego tytułu bardzo zaniepokojona co z tego wszystkiego wyniknie. Mój pierwszy kontakt z Panem Sebastianem miałam na nauce teorii, do której podchodził on rzetelnie i z humorem, mimo ogromu godzin przyjemnie spędzało mi się w sali czas. Dużo się podczas tego nauczyłam i starałam się jak najwięcej wykorzystać w następnym etapie nauki jazdy - za kierownicą. Akurat tak się stało, ze przemiła Pani Kasia pracująca w oddziale na Retkini, zaproponowała mi właśnie Pana Sebastiana za instruktora - za co bardzo jej dziękuje :) Moja pierwsza jazda odbyła się na parkingu, bez szaleństw - co bardzo mi odpowiadało bo pozwoliło mi się powoli oswoić z autem, zobaczyć co i jak działa. Każde kolejne spotkanie to był oczywiście wyjazd na miasto. Przechodząc do samego Pana Sebastiana - mając go obok siebie czułam się bezpiecznie podczas prowadzenia samochodu, mimo tego że miewałam momenty gorsze i lepsze, to z każdej jazdy cos wyniosłam. Jest to osoba bardzo ciepła i życzliwa mimo swoich ciętych żarcików niekiedy :) Atmosfera podczas jazdy była bardzo miła dzięki czemu szybko pokonałam stres związany z prowadzeniem auta. Osobiście uważam ze jest to instruktor idealny - spokojny, opanowany i zawsze rzetelnie tłumaczący co i jak. Nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz powiedzieć - dziękuję!, bo dzięki Panu Sebastianowi czuję że naprawdę potrafię jeździć i już niczego na drodze się nie obawiam - nawet rowerzystów ;)

 • 5.0

  Juliusz

  !PRAKTYKA TYLKO U PANA SEBASTIANA !

  Styczność z Sebastianem miałem już od początku kursu, na części teoretycznej, która jest nudna - każdy to wie :) Jednak Sebastian poprowadził kurs w taki sposób, że trudno było nie skupiać się na zajęciach. Jego zdolności pedagogiczne doprowadziły do sytuacji w której na kolejne zajęcia teoretyczne chodziłem z uśmiechem - gotowy na nowy zasób wiedzy, którą Sebastian przekazywał w sposób rzeczowy i zrozumiały. Atmosfera stwarzana na zajęciach była naprawdę miła. Doświadczenia z teorii doprowadziły do decyzji, że na części praktycznej kursu musi to być ten sam instruktor... Jak się później okazało nie była to zła decyzja :) Egzamin oczywiście zdany za pierwszym pomimo wyraźnych starań egzaminatora by wynik egzaminu nie był dla mnie pozytywny ;) Dzięki jazdom z Sebastianem nauczyłem się przewidywać wiele niebezpiecznych sytuacji w ruchu, które na codzień mogą nas spotkać. Atmosfera na zajęciach była super :) Więc jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek zastanawiałby się nad wybraniem innego instruktora, ten powinien przemyśleć dokładnie swoją decyzje, ponieważ w ten sposób może stracić możliwość nauki pod okiem profesjonalisty i super atmosfery :)

 • 5.0

  Natalia

  Gorąco polecam

  Miałam ogromne szczęście trafić tuż przed egzaminem praktycznym na kat.B do Pana Sebastiana. Z całą pewnością jest to wyjątkowo rzetelny instruktor, który przykłada całą swoją uwagę do nauczenia kursanta właściwych zachowań na drodze. Po ośmiu latach przerwy wróciłam do zdawania prawa jazdy - i szczerze mówiąc ostatnie dwie wyjeżdżone godziny z panem Sebastianem dały mi najwięcej wiedzy i świadomości jako kierowca. Szczerze polecam przyjść też na wykłady do Pana Sebastiana - to właśnie dzięki nim nabrałam pewności, co do przyszłych zachowań w ruchu drogowym i mogłam rozwiać wszelkie wątpliwości. Wiedza przekazywana jest w sposób ciekawy i jasny. Uważam, że każdy kto zamierza wyjechać w miasto powinien przyjść na WSZYSTKIE wykłady do Pana Sebastiana. Jest on ambitnym instruktorem, który nie pozwoli swoim kursantom podejść do egzaminu bez odpowiedniego przygotowania - a jest to przygotowanie na najwyższym poziomie. Naprawdę warto wybrać jazdy z Panem Sebastianem - uczy on nie tylko właściwej jazdy zgodnie z przepisami, ale też zwraca szczególną uwagę na zdobywanie tzw "świadomości kierowcy" a to w późniejszej jeździe jest najważniejsze. Jeszcze raz dziękuję za ogrom informacji i zaangażowanie. Dzięki Panu zdałam prawo jazdy za pierwszym razem po ośmiu latach przerwy - serdecznie dziękuję!

 • 5.0

  Dominika

  Gorąco polecam

  Trafiłam na Sebastiana jeszcze na wykładach i od razu, po rzetelności, podejściu i sposobie przekazywania wiedzy, wiedziałam, że chcę z nim jeździć. Dodam, że miałam dużo obaw dotyczących tego, czy w moim przypadku to ma sens, czy uda mi się zostać "mistrzem kierownicy" i zdać egzamin. Tymczasem egzamin już zdany i zamierzam ruszyć w świat:) Bardzo gorąco polecam, Sebastian jest świetny w tym, co robi, zna się doskonale na rzeczy, a także na tym, jak je wytłumaczyć i pomóc kursantowi wdrożyć je w życie. Mimo pełnego grafiku zawsze znalazł dla mnie czas, żebym mogła pracować nad tym, nad czym trzeba było pracować. Jednocześnie to super kontaktowy instruktor, czułam się bardzo pewnie i bezpiecznie, a jazdy przebiegały w doskonałej atmosferze. Rewelacyjnie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale po prostu do jazdy na co dzień. Nie mogłam lepiej trafić!!! Zdarzyło mi się jeździć chwilę z innymi instruktorami, dlatego wiem co mówię - Sebastian jest bezkonkurencyjny po prostu. Mój sukces jest jego sukcesem. DZIĘKUJĘ i polecam wszystkim - jak się zdecydujecie, będziecie w najlepszych możliwych rękach!

 • 5.0

  Łukasz

  Najlepszy instruktor!

  Pełen profesjonalizm, opanowanie i bardzo miła atmosfera w trakcie jazd. Pan Sebastian nie tylko pomógł Nam zrealizować marzenie posiadania prawa jazdy, ale co najważniejsze, nauczył Nas jeździć. Teraz wsiadając do samochodu nie boimy sie prowadzić. Pomimo, że oboje pracujemy w różnych godzinach, nigdy nie było problemu z ustaleniem jazd. Wszystkim, którzy nadal zastanawiają sie nad wyborem, polecamy zarówno auto szkole WOTA jak i Pana Sebastiana. Pozdrawiamy Łukasz i Beata.

 • 5.0

  Anna

  Najlepszy instruktor

  Swoją opinie dodaje po raz kolejny, poprzednia do dnia dzisiejszego się nie ukazała, może teraz się uda. Rozpoczynając kurs byłam typowym laikiem, nigdy nie siedziałam za kierownica, ylam bardzo złe nastawiona do swojej decyzji dotyczącej rozpoczęcia kursu. Ale szczęście ze trafiłam na Pana Sebastiana, zarówno teoria jak i praktyka prowadzona przez Niego to coś wspaniałego. Od początku widać ze to pasja, przydatne wskazówki, wielka wiedza- umiejetność jej przekazania. Każde spotkanie wnosiło coś nowego, bez nerwów, krzyków- ze stoickim spokojem tłumaczenie każdego błędu, każda lekcja praktyki kończona podsumowaniem, nad czym należy popracować, co poprawić. Obecnie kiedy już mam prawo jazdy, uważam ze takich ludzi jest co raz mniej. W P. Sebastianie jest to coś co powoduje ze te jazdy, które uważałam za coś bardzo trudnego- stały się przyjemnością, dzieki Jemu to co uważałam za nie możliwe teraz jest już daleka przeszłością. Cieszę się ze właśnie trafiłam na Niego, zawdzięczam Mu to ze jestem teraz kierowca. Jeszcze raz wielkie dzieki za czas, cierpliwość, wyrozumiałość i Ala przekazana wiedzę. Uważam ze jest to instruktor najlepszy

 • 5.0

  Anna

  najlepszy instruktor

  Nie mogłam lepiej trafić, Sebastian to osoba która widać że kocha to co robi. Rozpoczynając swoją przygodę z samochodem byłam typowym laikiem, można powiedzieć że do końca nie byłam przekonana że nadaję się na kierowcę. Dzięki Sebastianowi uwierzyłam że można, Sebastian jest osobą która posiada wielką wiedzę a na dodatek potrafi ją doskonale przekazać, każda jazda wnosił coś nowego, przydatnego. Każda uwaga bardzo cenne, przekazywana z wielkim spokojem i cierpliwością. Polecam tego instruktora gdyż naprawdę w to co robi wkłada całe swoje serce, każde spotkanie uczyło mnie czegoś nowego, przydatnego, każda uwaga bardzo cenne i wytłumaczona. Jednym słowem uważam że lepiej nie mogłam trafić , w mojej ocenie jest to najlepszy instruktor dzięki któremu każdy może stać się kierowcą oczywiście stosując się do Jego uwag.

 • 5.0

  Natalia

  Lepiej nie mogłam trafić

  Długo zwlekałam z odbyciem kursu na prawo jazdy, jego zdawaniem itd. ze wzgl na swoją nie do końca sprawność. Zupełnie nie widziałam siebie w roli kierowcy. Swoje umiejętności przed kursem określiłabym na zerowe, może nawet minusowe :p. Dzięki kursowi z Panem Sebastianem stres szybko minął, a ja obudziłam w sobie wewnętrznego Kubicę. Na drodze zaczęłam czuć się pewnie. Jako instruktor Pan Sebastian jest miły, wyrozumiały i wymagający. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Dzięki świetnemu przygotowaniu żadna sytuacja mnie na nim nie zaskoczyła. Było najlepiej. Polecam :D

 • 5.0

  Julia

  niezastąpiony

  Dzięki Panu Sebastianowi udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem! Gorąco wszystkim polecam. Mimo wielu moim głupich błędów Pan Sebastian pełen spokoju pomógł mi je wyeliminować. Godziny spędzone wspólnie w samochodzie mijały bardzo przyjemnie. Dzięki poświęceniu i zaangażowaniu Pana Sebastiana byłam świetnie przygotowana do egzaminu. Serdecznie Polecam!

 • 5.0

  Magda

  polecam wszystkim

  Pan Sebastian jest doskonale przygotowany merytorycznie ( kodeks drogowy ma zawsze pod ręką ,potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę.Jest bardzo cierpliwy i opanowany. W czasie kursu nie miałam ani jednej stresującej sytuacji pomimo tego że oczywiście popełniałam mnóstwo błędów. Na jednym z pierwszych spotkań Pan Sebastian zaznaczył że uczy jeździć a nie tylko jak zdać egzamin.Moim zdaniem świadczyto o dużej odpowiedzialności jaka bierze za przygotowanie swoich kursantów do uczestniczenia w ruchu drogowym. Uczciwie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Po każdej lekcji daje bardzo konkretne informacje co poszło dobrze a co trzeba poprawić i jak to zrobić. Dzięki temu mogłam ocenić czy robię postępy I po raz pierwszy uwierzyłam że prawo jazdy jest w zasięgu moich możliwości.Egzamin zdałam za pierwszym razem. Dziękuję! Magda Górska

 • 5.0

  MagdaPati

  Nauka jazdy? Tylko z Panem Sebastianem

  Jest to świetny instruktor, bardzo miły, cierpliwy, przejmuje się losem biednego kursanta. Jazdy odbywają się w przyjaznej atmosferze i bez stresu, a co najważniejsze naprawdę umie nauczyć jeździć ! Serdecznie polecamy Pana Sebastiana !

 • 5.0

  Rafał

  Godny polecenia !

  Wymagający , ale skuteczny ! Egzamin państwowy zdany za 1. razem. Serdecznie polecam !

 • 5.0

  Sebastian

  Świetny instruktor

  Wiele już zostało napisane i tak naprawdę dużo nie można dodać. Sebastian to profesjonalista, który potrafi przekazać wiedzę, jest bardzo kulturalny i komunikatywny. Rzeczywiście są okresy, kiedy jest cały czas zarobiony, ale tak jak ktoś napiał wczesniej - warto czekać. Egzamin zdałem za pierwszym razem i jestem pewien, że to własnie dzięki Sebastianowi. Co ważne (i co powiedział też na jednych z pierwszych zajęć) - uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak jeździć już po egzaminie. I tak się teraz czuję. Oprócz tego, że potrafiłem zdać egzamin nie będę miał problemu z wyjechaniem na ulicę już w normalnych warunkach i poruszanie się na niej. Konkretny gość, cierpliwy, można z nim pogadać, pożartować i czuć, że zależy mu na twoim sukcesie. Polecam każdemu.

 • 5.0

  Aneta

  NAJLEPSZY!!!!!!

  Co tu dużo pisać ... Najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić!!:) Profesjonalne podejście do kursanta, bezcenne rady,PRZEOGROMNA cierpliwość , potrafi zmotywować nawet najbardziej opornych! Nigdy nie brakowało dobrego humoru:) Będę długo i miło wspominać :) Szczerze polecam!!!!!!! P.S. Sebastian bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ!!!! :)

 • 5.0

  Adrian

  Połączenie niesamowitej wiedzy i doświadczenia !

  Do prawa jazdy wróciłem po wielu latach, dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu p. Sebastiana nauka przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, a przede wszystkim bardzo skutecznie. Wszystkie elementy jazdy samochodem zostały omówione jak i przećwiczone bardzo dokładnie. P. Sebastian jest bardzo cierpliwym i opanowanym instruktorem, dzięki czemu nauka nie była tak stresująca jak mogłoby się wydawać. Wszystkie błędy były spokojnie i bez większego stresu omawiane. Cały kurs przyniósł oczekiwany rezultat - egzamin zdany za pierwszym razem !

 • 5.0

  Kosmitka

  Jest Lipka więc nie ma lipy ;)

  Na kurs prawa jazdy zapisałam się raczej z konieczności niż z wewnętrznej potrzeby serca, tym samym moje podejście do nauki było delikatnie mówiąc "nieodpowiednie". Nigdy wcześniej niczego nie prowadziłam (nie licząc roweru i wózka z dzieckiem no ale to się nie liczy) więc wiedziałam, że instruktor, który będzie musiał mnie nauczyć jeździć będzie musiał być co najmniej wyjątkowy. Na szczęście dla mnie trafiłam na Sebastiana. Dość łatwo poradził sobie z oceną mojej osoby i moich umiejętności a raczej ich braku. Z pewnością siebie, swojej wiedzy i swoich umiejętności poprowadził mnie jak dziecko we mgle przez cały kurs. A to była dość długa droga zakończona oczywiście sukcesem. Sebastian jest przygotowany merytorycznie i odpowie na każde pytanie bez zbędnych komentarzy. Potrafi stworzyć taką atmosferę, że samochód "prowadzi się sam" a człowiek zapomina co to stres. Ogromne pokłady cierpliwości, które posiada to też niewątpliwie jego spory atut. Można z nim porozmawiać o wszystkim i o niczym. Nigdy nie podniósł na mnie głosu nawet o pół tonu. Jest wymagający ale nic na siłę :), doskonale zdaje sobie sprawę, że niektórzy potrzebują więcej czasu żeby coś przyswoić. Z czystym sumieniem polecam Sebatiana każdemu :). PS. Podeszłam do egzaminu praktycznego na luzie i zdałam go za pierwszym razem :):).

 • 5.0

  Kinga

  Świetny instruktor

  Przychodząc na kurs nie miałam pojęcia o prowadzeniu auta, po jego zakończeniu- egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Dziękuję za cały kurs i serdecznie polecam każdemu ;)

 • 5.0

  Marta

  Instruktor idealny

  Idąc na kurs, miałam sporo obaw, jednak już po pierwszych jazdach z Panem Sebastianem stwierdziłam, że prowadzenie samochodu jest jedną z moich ulubionych czynności. Pan Sebastian to wspaniały instruktor, niesamowicie cierpliwy i kompetentny. Przykłada dużą wagę tak do umiejętności praktycznych, jak i do teorii, jest przy tym wymagający. Jazdy z nim wspominam bardzo miło. Szczerze polecam!

 • 5.0

  Karolina

  Najlepszość

  Pan Lipka nie dość, że był naprawdę bardzo dobrym nauczycielem, to także przyjaznym człowiekiem. Dzięki temu stworzył luźną atmosferę i nie miałam problemu z zadaniem pytania nawet o, wydawałoby się, największą głupotę. Egzaminy zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdane za pierwszym razem za co bardzo serdecznie dziękuję i jednocześnie polecam świeżakom ;).

 • 5.0

  Maciej

  Profesjonalista :)

  Posiadam prawo jazdy B1, które robiłem również w tej szkole (u Pana Wójcika-również polecam). Nie zawiodłem się, więc wybrałem ją przy kategorii B.Po pierwszych jazdach z innym instruktorem zmieniłem go na Pana Sebastiana i nie zawiodłem się. Pan Lipka uczy przede wszystkim myślenia na drodze i jeśli tylko chcemy się nauczyć to zrobi z każdego dobrego kierowcę. W spornych sytuacjach cytuje lub korzysta z kodeksu drogowego. Jego wiedza jest zawsze poparta odpowiednimi zasadami. Nie ma pytań na które nie odpowiada. Jest bardzo cierpliwy, spokojny, nie podnosi głosu i podczas moich jazd nigdy mnie nie zawiódł. Polecam tego instruktora wszystkim, którzy chcą być dobrymi kierowcami. I proszę pamiętać, że egzamin nie jest najważniejszy (nie weryfikuje, czy kierowca jest odpowiedni, bo wszystkiego można nauczyć się na pamięć). Ważne jest jakimi kierowcami będziemy. Z Panem Sebastianem nie mamy się o co bać.

 • 5.0

  Piotr

  Profesjonalista w każdym calu!

  Dzięki p. Sebastianowi wreszcie po kilkuletniej walce o prawo jazdy udało mi się ją ukończyć. Te jazdy doszkalające nauczyły mnie bardzo dużo. Polecam każdemu!

 • 5.0

  Sara

  Rewelacyjny instruktor :)

  Rewelacyjny instruktor :) Nawet z najbardziej opornego kandydata na kierowcę zrobi świetnego kierowcę. Ma bardzo dobre podejście do kursanta, zawsze bardzo cierpliwy, sympatyczny i pełen pozytywnej energii, dzięki czemu jazdy mijały bezstresowo. Świetnie przygotowuje do egzaminu. :)

 • 5.0

  Michał

  Szczerze polecam :)

  Super instruktor. Mega cierpliwy i wyrozumiały. Potrafi dobrze nauczyć jazdy i to w przyjemnych warunkach. Uczył mnie zupełnie od zera, ponieważ wcześniej nigdy nie jeździłem. Jednak po kursie nie miałem najmniejszego problemu ze zdaniem egzaminu. Serdecznie dziękuję za naukę i cierpliwość :)

 • 5.0

  Aleksandra

  Idealny instruktor. ;)

  Pisząc tę opinię zapewne powielę wszystkie pozostałe, ale o tym instruktorze nie da się pisać inaczej niż w samych superlatywach. Przed pierwszymi zajęciami stresowałam się bardziej niż kiedykolwiek, ale wystarczyło kilka minut, żeby Pan Sebastian zyskał moją sympatię. Na początku poinformował mnie o moich prawach i obowiązkach, zebrał mały wywiad odnośnie moich doświadczeń z samochodami, zapoznał mnie z obsługą pojazdu i dał mi do zrozumienia, że nie ma głupich pytań. Podczas zajęć nie bałam się pytać i nie wstydziłam się popełniać błędów, ponieważ miałam świadomość, że nie zostanę w żaden sposób wyśmiana ani skrytykowana, a każde przewinienie zostanie skurpulatnie i zrozumiale omówione. Pan Lipka nie uczy schematów, dzięki czemu z jazdą po łuku, ruszaniem do przodu na wzniesieniu ani jakimikolwiek parkowaniami (zarówno na egzaminie, jak i po nim) nie ma żadnych problemów. Podczas tej części kursu zostałam przygotowana nie tylko pod względem praktycznym, ale również nabyłam mnóstwo wiedzy teoretycznej. Zaowocowało to 'pokonaniem' państwowego egzaminu teoretycznego przy pierwszym podejściu, z naprawdę dobrym wynikiem. Każda godzina jazd minęła w miłej i pogodnej atmosferze, co sprawiało, że na każde zajęcia chodziłam z prawdziwą chęcią. ;) Pan Sebastian obdarzony jest poczuciem humoru i ogromnymi pokładami cierpliwości. Jest sympatyczny, kulturalny, wymagający i szczery. Te dwie ostatnie cechy pozwalają kursantowi realnie ocenić postępy, które robi i umiejętności, które nabywa. Na pierwszych jazdach zostałam zapytana, czemu wybrałam akurat tego instruktora i zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że sugerowałam się opiniami zamieszczonymi na tej stronie. Pan Sebastian, żartując, zapytał, co bym zrobiła, gdyby wszystkie te opinie napisane zostały przez niego. Przyznam, że trochę mnie to zdezorientowało, ale po całym kursie mogę spokojnie powiedzieć, że każde słowo, które się tutaj znalazło, jest całkowicie prawdziwe i ma pokrycie w rzeczywistości. Mimo, że na zajęcia trzeba trochę poczekać, ponieważ Pan Lipka ma niesamowicie napięty terminarz, to naprawdę warto. Żałuję, że moja przygoda z tym wymarzonym instruktorem się skończyła , ale wiem, że do czasów kursu ZAWSZE będę powracała z ogromnym sentymentem! P.S. Państwowy egzamin praktyczny zdałam za drugim podejściem, ale to tylko dlatego, że najzwyczajniej w świecie pokonał mnie stres. ;)

 • 5.0

  Mateusz

  Naprawdę Polecam!!

  Bardzo dobry instruktor, potrafi wiele nauczyć i dobrze przygotować do egzaminu. Miły i cierpliwy. Dziękuję za owocny kurs i Polecam! :D

 • 5.0

  Magdalena

  specjalista :-) !!!!

  O Sebastianie mogę powiedzieć...super pedagog i wspaniały instruktor! Charakteryzuje go ogromna wiedza z zakresu prowadzenia auta i przepisów drogowych. Do swojej pracy przygotowany zarówno merytorycznie jak i praktycznie. Nie ma pytań, które pozostawia bez odpowiedzi (nawet tych najdziwniejszych ). Wszelkie błędy omawia na bieżąco, teorię popiera praktycznymi przykładami na drodze. Konkretny i szczery, nie owija w bawełnę tylko jasno i szczerze ocenia możliwości kursanta i mówi nad czym i ile należy popracować dzięki czemu nawet taki laik jak ja nauczy się dobrze jeździć i zda egzamin państwowy na prawko (w dwa m-ce nauczył mnie od podstaw jak jeździć i jak zachowywać się w ruchu drogowym). Cierpliwy, opanowany, niesamowicie komunikatywny. Nauka z Sebastianem to prawdziwa przyjemność. Polecam Go w 100% . To prawdziwy specjalista w swoim fachu. Magdalena Klimczak

 • 5.0

  Beata

  Najlepszy na świecie : )

  Super cierpliwy i z poczuciem humoru. Nadawaliśmy na tych samych falach. Dzięki Niemu nie poddałam się i w końcu się udało. Dziękuję Sebastian : )

 • 5.0

  Magdalena

  Super perfekcyjny instruktor. !!!!!Polecam

  Najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, świetnie mnie przygotował do egzaminu. Ma bardzo dobre podejście do klienta wręcz fachowe. Dużo wymaga , ale są potem rezultaty tej ciężkiej pracy. Z poczuciem humoru. Na pewno godny polecenia człowiek. Szkoda,że te jazdy tak szybko zleciały gdyż naprawdę było miło ale i fachowo. Dzięki taki efektom zdałam dziś egzamin, będąc tak przygotowanym przez pana Sebastiana nie ma mowy by wątpić w niezdany egzamin, perfekt przygotowanie do egzaminu pod względem psychicznym jak i technicznym ( mam na myśli jazdy). Profesjonalne podejście no cóż gdyby nie ta auto szkoła i pan Sebastian to pewnie za szybko bym egzaminu nie zdała. Polecam bardzo tego instruktora. !!!!!!!!Magda:):):) Wymarzony instruktor!!!!!!!

 • 5.0

  Magdalena

  Super, extra najlepszy instruktor na świecie !!!!!

  Trafiłam na super najlepszego instruktora, bardzo się cieszę gdyż zostałam perfekcyjnie przygotowana do egzaminu i dlatego go dziś zdałam. Polecam bardzo Pana Sebastiana ma świetne podejście do klienta, bardzo fachowe i konkretne, swoimi dzianiami mobilizuje , aby nie poddawać się za szybko i być pewnym siebie. Ma poczucie humoru a to sprawia fajna atmosferę podczas jazdy. Warto czasami poczekać na jazdy u pana Sebastiana. Bardzo polecam !!!!!! Magda :)

 • 5.0

  Ewa

  Wymarzony instruktor!!!

  Nie można trafić na lepszego instruktora niż Pan Sebastian!!! Jest wymagający, pełen profesjonalizmu, cierpliwy. Nawet jeśli początki są trudne nie można się zrażać! Nie wyobrażam sobie,żeby ktoś mógł lepiej nauczyć prowadzić samochód niż on, a jeśli ktoś ma troszkę dystansu do siebie i poczucie humoru, to jazdy z nim są wielką przyjemnością :) Bardzo polecam!!!!! Ewa :)

 • 5.0

  Monika

  Najlepszy instruktor, na jakiego można trafić!

  Mądry, miły, opanowany, cierpliwy. Jest znakomitym fachowcem w tym co robi. Po przeszkoleniu przez pana Sebastiana można być spokojnym o zdany egzamin. Praca z nim to sama przyjemność i satysfakcja. Monika :)

 • 5.0

  Justyna

  Najlepszy

  Szczerze mówiąc, to Sebastian nie miał ze mną za lekko :) Bardzo konkretne, miłe i profesjonalne jazdy. Naprawdę gorąco polecam!! :)

 • 5.0

  Bernadeta

  Świetny INSTRUKTOR !

  Nie ma lepszego instruktora niż Pan Sebastian! Pełen profesjonalizm, pokłady cierpliwości, umiejętność przekazania wiedzy, a do tego wysublimowane poczucie humoru. Można by w tym miejscu wymienić wszystkie istniejące synonimy charakteryzujące idaelnego instrktora. Potwierdzeniem mojej opinii niech będzie fakt, że mając 50 lat, zdałam egzamin za pierwszym razem, a chcialabym podkreślić, że na pierwszej lekcji nie odróżniałam kierownicy od pedałów!:-) Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Sebastianowi i gorąco polecam. W przypadku wolnych terminów warto poczekać

 • 5.0

  Dominika

  Super

  Świetny instruktor, miły i sympatyczny .Nie wiem kiedy minęły te wszystkie godziny. Każdemu polecam zdałam za pierwszym podejściem. Dziękuję ;)

 • 5.0

  Filip

  Polecam

  Nie ma co ukrywać w dużej mierze egzamin zdany za pierwszym razem mówi sam za siebie. Profesjonalne podejście do kursanta, skutkuje 100% przygotowaniem do egzaminu. Naprawdę polecam tego instruktora.

 • 5.0

  Aleksandra

  Instruktor godny polecenia!

  Pan Sebastian jest instruktorem, który moim zdaniem łączy w sobie wszystkie cechy przypisywane idealnemu nauczycielowi jazdy. Charakteryzuje go świetne przygotowanie merytoryczne, u którego źródła leży profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, które jednakże dzięki dużemu opanowaniu sprawiają, że nie tylko osoby ekspresyjne, ale jak sądzę również introwertycy mogą czuć się w kontakcie z panem Sebastianem w pełni komfortowo. Cierpliwość, zindywidualizowane podejście, umiejętność dostosowania sposobu oraz tempa przekazywania wiedzy do temperamentu, zdolności oraz potrzeb każdego kursanta powodują, że wszyscy mogą osiągnąć pożądane efekty w optymalnym dla siebie czasie. Duże umiejętności interpersonalne pana Sebastiana skutkują tym, że nie tylko doskonale potrafi on motywować swoich uczniów do stawiania sobie coraz większych wymagań, ale jednocześnie skłania ich do wypracowywania wewnętrznego poczucia kontroli niezbędnego dla stania się odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego. Podkreślanie przez Pana Sebastiana wagi przejmowania odpowiedzialności za własne decyzje, jak również potrzeby bacznego śledzenia i brania pod uwagę przewidywanych zachowań innych kierowców przyczynia się do tego, że jego styl nauki można bez wątpienia porównać do lekcji największych mistrzów szachowych. Wysoka kultura osobista, wysublimowane poczucie humoru, żywa inteligencja i przede wszystkim prawdziwy talent do przekazywania wiedzy dotyczącej kierowania pojazdem sprawiają, że kurs odbyty pod okiem pana Sebastiana przynosi świetne efekty i na długo pozostaje miłym wspomnieniem:)

 • 5.0

  Justyna

  Najlepszy Instruktor. ;)

  Pan Sebastian jest niesamowitym instruktorem.! Jazdy mijają szybko i zabawnie. ;) Można dużo się nauczyć i wiedzieć jakie błędy się popełnia.! ;) Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo polecam instruktora. ;)

 • 5.0

  Irena

  Świetny instruktor

  Cieszę się, że miałam możliwość wyjeździć z panem Sebastianem 8 godzin, które sobie dokupiłam, ponieważ wiele mnie nauczył i przygotował tak do egzaminu, że od razu po tych wyjeżdżonych godzinach zdałam egzamin. Gdybym trafiła na pana Sebastiana na początku swoich kursów, to sądzę, że zdałabym za pierwszym razem. Potrafi dokładnie wytłumaczyć wszystkie błędy, które się popełnia i jest całkowicie profesjonalnym instruktorem.

 • 5.0

  Irmina

  Polecam

  Pan Sebastian to bardzo dobry instruktor którego polecam. Doskonale uczy prowadzić i odnajdywać się na drodze. Przygotowuje do egzaminu nie tylko pod względem technicznym ale także psychicznym:) Dodam jeszcze że jeśli tylko jest potrzeba zawsze znajdzie czas dla kursanta:) Zdecydowanie polecam!!! :)

 • 5.0

  Magdalena

  Perfecto pod każdym względem !

  Oj, namęczył się ze mną... ;) Atmosfera na jazdach naprawdę przesympatyczna. Zero stresu i nerwówki, kurs z takim instruktorem to czysta przyjemność. Dodam, że Sebastian ma nieziemskie wręcz pokłady cierpliwości. Dzięki Niemu jazda samochodem kojarzy mi się z ogromną przyjemnością, a w stresujących sytuacjach nauczyłam się reagować z opanowaniem i rozwagą (co w moim przypadku wydawało się niemożliwe ;). Zdecydowanie życzę każdemu takiego Instruktora !

 • 5.0

  Anna

  DŁUGIE TERMINY ALE WARTO POCZEKAĆ!!!

  Wiele by opowiadać, ale jedno jest pewne gdybym trafiła od razu do pana Sebastiana to nie musiałabym nadrabiać "zaległości"!!! Naprawdę polecam, szczególnie że dzięki Niemu zdałam egzamin za pierwszym razem!!! Także podsumowując jak w temacie! CZASEM WARTO POCZEKAĆ DŁUŻEJ, ABY NIE TRACIĆ KASY I CZASU! POLECAM NAUKĘ JAZDY Z PANEM SEBASTIANEM W 100%!!!

 • 5.0

  Ada

  Pełen profesjonalizm

  Chciałabym tylko potwierdzić opinię p.Karoliny - niewiele można dodać:) Sebastian jest przykładem tego że można połączyć profesjonalizm, z kulturą osobistą i uczyć rzetelnie w przyjaznej atmosferze. Nie było sytuacji która mogłaby zaburzyć obraz Sebastiana jako świetnego fachowca i super cierpliwego, choć wymagającego człowieka - pełna fachowość i pasja w pracy. Cieszę się że do niego trafiłam - nabrałam pewności w jeździe,mogłam sprawnie zdać egzamin i mam super bazę żeby dalej szlifować umiejętności. Warto poczekać żeby uczyć się u niego!

 • 5.0

  Karolina

  Świetny instruktor !

  Nie mam żadnych wątpliwości, że na lepszego instruktora trafić nie można i chyba z możliwości uczenia się jazdy od Sebastiana właśnie, jestem zadowolona jeszcze bardziej niż z samego zdania egzaminu. Rzetelny, kompetentny, spokojny i cierpliwy, przesympatyczny, ze wspaniałym podejściem i ogromną wiedzą na temat, od razu się wie, że lubi to, co robi i jest tym zainteresowany. Wymagający, konkretny, zaangażowany, ma świetny kontakt z kursantem, jazdy upływają w przyjemnej atmosferze, nie wprowadza nerwowości, wręcz działa uspokajająco. Zawsze można z nim obgadać wszystkie wątpliwości, każdy popełniony błąd omawia na bieżąco, cierpliwie wyjaśniając sytuację i starając się uwrażliwić na jego ponowne niepopełnianie. Na jazdach poświęca sto procent uwagi kursantowi i wyrabia w nim dobre nawyki, eliminując to co robi źle. Jest to instruktor, godny polecenia każdemu, nawet najbardziej opornym, zielonym w kwestii jeżdżenia samochodem (zaczynającym od zera) i łatwo zniechęcającym się – mówię z własnego doświadczenia bo sama byłam trzy w jednym, myślę, że nie ma osoby, na którą nie znalazłby metody i nie nauczył jeździć jak trzeba, a co najważniejsze poczuć się w samochodzie pewnie. Na drodze życzyłabym sobie spotykać samych kierowców od takiego instruktora jak Sebastian. Mimo, że czasami na możliwość jazdy z nim (w sumie nie ma się co dziwić) trzeba się naczekać, uważam, że jak najbardziej warto !!

 • 5.0

  Wojtek

  Naprawdę warto

  Nie ma co dużo pisać!!! INSTRUKTOR MARZENIE !!!! Polecam jazdy z Sebastianem gdyż pozwalają na zdanie egzaminu za pierwszym podejściem.

 • 5.0

  Olek

  świetny indtruktor

  Świetny instruktor. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Każdy błąd ucznia potrafi omówić tak aby go już więcej nie popełnić. Wiedza którą wyniosłem z zajęć z Sebastianem umożliwiła mi zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem. Gorąco namawiam każdego kto ma zamiar zdawać w tej szkole do jazd z Sebastianem. POLECAM!!!

 • 5.0

  Kinga

  Polecam

  Wystawiam ten BARDZO POZYTYWNY komentarz, ponieważ uważam, że Sebastian w pełni na taki zasługuje. Jest profesjonalny, kompetentny oraz niewiarygodnie wręcz cierpliwy. Pedagog, i troszkę psycholog, facet z planem nauczania, którego konsekwentnie się trzyma i dzięki temu zdałam już za 2 razem. Szykowałam się na wiele kolejnych … ;) Jestem mu bardzo wdzięczna, ponieważ mimo niewielkiego stażu jako kierowca (2 tygodnie) śmiało jeżdżę po Łodzi, a jazda samochodem daje mi niesamowitą frajdę. Pozdrawiam Cię i wielkie dzięki !

 • 5.0

  Monika

  Najlepszy!

  O TYM ZE TO NAJLEPSZY INSTRUKTOR NA SWIECIE TO JUZ WIDOMO DODAM TYLKO ZE JEST TEZ SPECJALISTA OD TRUDNYCH PRZYPADKOW A WIEM TO BO JA JESTEM TAKIM PRZYPADKIEM.NAUKA Z NIM TO SAMA PRZYJEMNOSC.OCZYWISCIE MOJA OCENA TO 6.POLECAM.

 • 5.0

  Przemysław

  instruktor na 6

  Pan Sebastian to bardzo doświadczony instruktor.Widać że zależy mu na tym żeby kursant poszedł na egzamin przygotowany na 100%.Jest z kursantem do samego końca,dzwoni pyta jak poszło itd.Wielki pozytyw i bardzo polecam innym.Pozdrawiam.Moja ocena 6!!!!!

 • 5.0

  Aleksandra

  Rewelacja

  Rewelacja!!! od egzaminu minęło 5 lat a ja nadal z chęcią bym się umówiła z Nim na jazdę;) do tej pory utrzymujemy sporadyczny kontakt ze sobą:) Jest jedynym tak cierpliwym człowiekiem jakiego poznałam w życiu do tej pory (mimo że wychował diablice za kierownicą) :) osobiście jestem osobą nerwową a dzięki Niemu wiem, że problemy zawsze zostawiamy przed autem :) bardzo mu dziękuję za wszystko:) Zgadzam się z charakterystyką,że podróżując słucha muzyki rockowej- zawsze w tle leciała muzyka z Eski Rock ;) Pozdrawiam przy okazji Ciebie i Elizę:)

 • 5.0

  Mariusz

  Moja opinia

  Chodź od kursu minęło już trochę czasu, a ja zdążyłem przejachać dziesiątki tysięcy kilometrów, to wciąż mile wspominam lekcje jazdy z Sebastianem, dzięki któremu egzamin zaliczyłem za pierszym podejściem. Sebastian po prostu zaraża swoim stoickim spokojem, co niejednokroć pomaga w miejskich korkach czy niespodziewanych sytuacjach na drodze, również tych we własnym autku. Serdecznie polecam tego instruktora.

 • 5.0

  Marysia

  Najlepszy

  Ja rowniez zdalam za pierwszym razem, oczywiscie i zdecydowanie dzieki Sebastianowi. Poczatki byly dosyc trudne:) ale taki instruktor to SKARB. Zero nerwowych sytuacji, zadnych pretensji i masa pomocnych informacji na kazdy temat i kazde pytanie. Lepszego instruktora NIE MA! 6+ za wszystko! Dziekuje

 • 5.0

  Kamila

  egzamin zdany za pierwszym

  Dzieki Sebastianowi zdałam egzamin za pierwszym podejsciem. Polecam

 • 5.0

  Kamila

  Świetny wybór

  Sebastian Lipka jako instruktor wykazał się swoją kompetencją, wyrozumiałością i cierpliwością. Z chęcią przekazywał swoją wiedzę i był pomocny. Polecam wszystkim tego instruktora.

 • 5.0

  Michal

  Najlepszy instruktor w tej szkole

  Bardzo polecam p.Sebastiana nie moglem lepiej trafic egzamin zdany za pierwszym razem bez zadnego bledu i uwag ze strony egzaminatora Word 100%profesionalny szkoleniowiec polecam i bardzo dziekuje p.Sebastianowi

 • 5.0

  Michał

  100% profesionalista

  Dziękuję bardzo za pomoc i cierpliwość egzamin Word zdałem bez błędów i uwag ze strony egzaminatora dzieki wielkie p.Sebastianie za dobre rady i pomoc polecam bardzo 100%profesjonalista jeszcze raz dziekuje bardzo Michał Graczyk

 • 5.0

  Edyta

  Świetny instruktor

  Dzięki Panu Sebastianowi zdałam egzamin za pierwszym razem. Jest to osoba potrafiąca przygotować do egzaminu, wytłumaczyć błędy i podpowiedzieć w razie potrzeby. Pan Sebastian jest osobą godną polecenia. Idąc na egzamin czułam się w pełni przygotowana. Polecam z czystym sumieniem.

 • 5.0

  Bartek

  Najlepszy instruktor

  Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zdałem za pierwszym na smutnej. Jazdy nie tylko mnie duzo nauczyły, ale też dały do myślenia. Godny polecenia instruktor.

 • 5.0

  Aleksandra

  Najlepszy instruktor

  Na stronę Autoszkoły kliknęłam dlatego, że potrzebuję kursu dla pracownika. Wróciłam bo tylko do tej mam zaufanie. Z ciekawości weszłam w zakładkę "instruktorzy" i co widzę? jest Sebastian! choć od mojego kursu minęło 13 lat to i po tym czasie warto napisać coś miłego :) to bardzo wyrozumiały i cierpliwy człowiek. Błedów popełniałam masę ale najlepsze było w lekcjach to, że rzadko mówił o nich od razu, całą listę wymieniał po zjechaniu do autoszkoły tłumacząc wszystko dając na spokojnie pomyśleć nie stresując na bieżąco kursanta! podejrzewam, że nie raz miał ochotę krzyknąć ale opanowywał się ;) Sebastian! dziekuję, że mogłam Cię poznać i razem pokonywać lódzkie drogi!

 • 5.0

  Paulina

  Świetny instruktor

  Z Panem Sebastianem odbyłam kurs teoretyczny oraz pierwsze 6 godzin jazd. Uważam, że jest wspaniałym instruktorem, podchodzi do wszystkiego niezwykle konkretnie i rzeczowo ( nie tylko pod względem zdania egzaminu, ale również ogólnego bezpieczeństwa jazdy w przyszłości ) Jeżeli szukasz doświadczonego instruktora to zdecydowanie Pan Sebastian będzie właściwym wyborem.

 • 5.0

  Hanna

  Gorąco Polecam.

  Najlepszy instruktor. Świetnie przekazana wiedza. Pełny profesjonalizm, konkretnie a zarazem delikatne podejście do kursanta. Nauka z Panem Sebastianem to czysta przyjemność.

 • 5.0

  Zofia

  Super nauczyciel!

  Cieszę się, ze trafiłam na pana Sebastiana na kursie teoretycznym, a także jeździłam z nim część jazd. Dużo się nauczyłam od niego- na zajęciach nie przekazywał jedynie suchej wiedzy, ale starał się nauczyć zasad ruchu w praktyczny sposób, dzięki któremu łatwiej i bezpieczniej mozna poruszać się po drodze. Na lekcjach panowała miła atmosfera, a pan Sebastian często wykazywał się humorem i cierpliwością do nas. Na jazdach przede wszytkim starał się mnie uczyć jak jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin- za co bardzo dziękuje. Cierpliwy, spokojny i z mnóstwem wskazówek- tak bym opisała pana Sebstiana :) I zdane za pierwszym razem- co tylko potwierdza jego ogromny wkład w mojd przygotowanie do jazdy autem. Jeszcze raz dziękuje panie Sebastianie ;)

 • 5.0

  Jan

  Super

  Znakomity instruktor z ogromną wiedzą, którą doskonale przekazuje w praktyce. Polecam wszystkim, świetna atmosfera, bezstresowo i bardzo miło. Poza tym świetna osoba dla kogoś interesującego się piłką nożną - można nauczyć się jeździć w międzyczasie rozmawiając o futobolu :) Serdecznie polecam.

 • 5.0

  Kinga

  Najlepszy Instruktor

  Najlepszy Instruktor. Cierpliwy, miły i z podejściem, z ogromną wiedzą. Polecam!!! Bardzo dziękuję Panie Sebastianie za przygotowanie do egazminu, zdane za pierwszym razem.