Strona Główna O firmie

Auto Szkoła Wota

Jako jedyny ośrodek szkolenia kierowców w Łodzi oferujemy możliwość realizacji szkoleń w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Posiadamy 4 biura obsługi klientów. W każdym z tych biur można uzyskać kompletne, profesjonalnie przedstawione informacje dotyczące oferowanych szkoleń. Jesteśmy dumni , że po łódzkich drogach bezpiecznie porusza się ponad 50 tysięcy kierowców, których mieliśmy przyjemność szkolić. O zadowoleniu naszych klientów świadczy fakt, że szkolimy już 3 pokolenie naszych kursantów.

Nasza Historia

Auto-Szkoła Wota powstała w 1989 rok , jako pierwszy w Łodzi i jeden z pierwszych w Polsce prywatny ośrodek szkolenia kierowców. Działamy nieprzerwanie od ponad 33 lat, wciąż rozwijając naszą firmę. Każdego roku osiągamy bardzo wysoki poziom w statystykach zdawalności, znajdując się w ścisłej czołówce najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w Łodzi. Jesteśmy zdecydowanym liderem na łódzkim rynku również w zakresie szkoleń zawodowych. Od kilkunastu lat z powodzeniem realizujemy projekty współfinansowane ze środków unijnych .

Od samego początku istnienia firmy dokładamy najwyższych starań aby szkolenie naszych klientów było na bardzo wysokim poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską, nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie dydaktyczne, niektórzy z nich posiadają również uprawnienia egzaminatorskie. Naszych pracowników, oprócz doskonałych kwalifikacji cechuje także wysoka kultura osobista, skuteczność szkolenia, zaangażowanie w wykonywaniu pracy.

Wysoka zdawalność

Połączenie doświadczenia i jakości kształcenia oznacza wysoką zdawalność. Od początku swojego istnienia znajdujemy się w czołówce ośrodków szkolenia kierowców, jesteśmy liderem, nie tylko pod względem ilości i różnorodności przeprowadzonych szkoleń, ale również pozytywnych wyników egzaminów państwowych. O zadowoleniu naszych klientów świadczy fakt, że szkolimy już 3 pokolenie naszych kursantów.

Bogata oferta szkoleniowa

Jako jedyny ośrodek szkolenia kierowców w Łodzi posiadamy w swojej ofercie szkolenia w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy, w tym profesjonalne szkolenie kierowców zawodowych. Posiadamy pojazdy przeznaczone do szkolenia osób niepełnosprawnych. Prowadzimy szkolenia także w języku angielskim. Oferujemy również inne kursy zawodowe, tj szkolenia w zakresie transportu drogowego, ADR spawania, obsługi wózków widłowych. Dysponujemy własną pracownią psychologiczną, w której można wykonać badania niezbędne do utworzenia profilu kandydata na kierowcę, czy przedłużenia uprawnień kierowcy zawodowego.

Nowoczesna i rozbudowana Infrastruktura

Prowadzimy szkolenia w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Dysponujemy własnym placem manewrowym, zlokalizowanym w Łodzi, przy ul. Nowy Józefów 6. Plac ten znajduje się w bardzo bliskiej odległości od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi .Plac wyposażony jest w kilkanaście stanowisk szkoleniowych, w tym stanowiska do nauki jazdy motocyklem, również na tzw. slalom szybki. Posiadamy cztery biura przeznaczone do obsługi klientów. Trzy z nich znajdują się na terenie Łodzi, jedno biuro w centrum Konstantynowa Łódzkiego. Dysponujemy 2 salami dydaktycznymi. Nasi wykładowcy potrafią dostosować sposób nauczania do potrzeb kursantów – wiemy, że niektórzy potrzebują tradycyjnej formy nauczania, podczas gdy inni preferują inne metody kształcenia.

Poznaj naszą
Ofertę kursów

Jako jedyni w Łodzi posiadamy w swojej ofercie szkolenia w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy, w tym profesjonalne szkolenie kierowców zawodowych.

Kontakt

Pracownia psychologiczna

Dane bankowe

Numer konta:
Auto – Szkoła Wota sp. j
Bank Pekao S.A XI o/ Łódź
08 1240 3073 1111 0000 3464 9389